Reklama

VELETRH AMPER 2018

Úvod

Tak zase po roce jsou tady elektronické Vánoce 🙂 Ptáte se proč? Protože byl zahájen největší veletrh elektroniky v České republice a to AMPER 2018. Místo konání je opět na brněnském výstavišti a otevřen bude až do 23. 3. 2018.

Veletrh je rozprostřen do tří pavilónů V, F a P a je dobře logicky členěn podle odvětví. Na místě naleznete různorodé stánky českých, ale i zahraničních firem zaměřené na mnoho oblastí elektroniky. Zajímají vás elektromobily, technické školy, osvětlení, zájmové kroužky, výrobci a dodavatelé elektronických součástek, odborná nakladatelství, výrobci a prodejci měřící techniky, silnoproudá elektronika anebo různé zajímavosti z oboru? Tak je veletrh právě pro vás a stojí rozhodně za návštěvu. Osobně mohu doporučit stánek firmy H-TEST pro všechny, kdo shání levnější, ale kvalitní měřící techniku, zájemcům o arduino doporučuji stánek e-shopu arduino-shop.cz, pro středoškoláky, kteří vidí svoji budoucnost v technice, stánek Vysokého učení technického anebo všem bych doporučil stánek ABB, který jako obvykle patří k těm největším na veletrhu. Také mě pobavil slogan firmy WAGO, “Čokoláda je dobrá jenom k jídlu”, což je narážka, kterou každý elektronik okamžitě pochopí 😀 Samozřejmě je na veletrhu zajímavostí více, ale každého zaujme něco jiného.

Kromě veletržních stánků můžete také navštívit některou z přednášek z doprovodného programu. Doporučuji vzít si u vstupu veletržní průvodce, kde jsou všechny přednášky přehledně vypsané.

V galerii můžete vidět několik momentek z veletrhu, ale vždy je lepší zažít to osobně na místě, než to jen vidět na internetu. Takže dojděte na brněnské výstaviště a prožijte zajímavý den s elektronikou 🙂

 


 

Následující a předchozí příspěvek v kategorii:

 
Předchozí: Cena Bastlířů vstoupila do nominační fáze

 
Tajned facebook
 

Za případné chyby v textu, ve zdrojovém kódě, nebo ve schématickém zapojení se omlouváme.
AUTOŘI NEBEROU ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNÉ ÚJMY NA ZDRAVÍ ČI MAJETKU.