Reklama

Dejte o sobě vědět na www.rajbastliru.cz!

Možná již znáte internetovou stránku www.rajbastliru.cz, kde na jednom místě naleznete novinky z 20ti českých a slovenských webů zaměřených na elektroniku a programování. Mimoto na webu také naleznete informace o konání různých akcí, soutěží, setkání apod.

Ráj Bastlířů

Plánuje vaše firma, škola nebo zájmový kroužek akci, vyhlašuje soutěž, nebo připravuje setkání elektroniků a chcete, aby o tom věděli ti správní lidé? Tak nám dejte rozhodně vědět pomocí emailu info@rajbastliru.cz a my se postaráme o to, aby vaši informaci viděli lidé se zájmem o elektroniku, programování a bastlení.

Dále také můžete ZDARMA využít naší inzerce, která je opět úzce zaměřena na elektroniku a programování. Pokud tedy hledáte nového kolegu, umíte něco, co byste rádi nabídli, máte doma nějakou starou elektroniku, nebo ji naopak sháníte, tak na www.rajbastliru.cz/pridat-nabidku-poptavku vyplňte krátký formulář a vložte váš inzerát.

Chcete-li být pravidelně informováni o novinkách na sledovaných webech, akcích apod., tak si nás určitě přidejte na sociální síti Facebook.

Následující a předchozí příspěvek v kategorii:

 
Předchozí: Datasheety
 

Za případné chyby v textu, ve zdrojovém kódě, nebo ve schématickém zapojení se omlouváme.
AUTOŘI NEBEROU ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNÉ ÚJMY NA ZDRAVÍ ČI MAJETKU.